Sučasťou našej kompletnej starostlivosti o Vás,

je aj starostlivosť o pleť.

Používame kvalitnú luxusnú lekársku kozmetiku

MEDIK8 a DERMAHEAL

kozmetika1kozmetika2

kozmetika3

Britská značka so sídlom v Londýne, ktorá sa zameriava na výskum nových technológií na výrobu kozmoceutík. Táto značka je populárna po celom svete a je známa svojimi kvalitnými výrobkami a vysokou účinnosťou. Medik8 ponúka účinné séra, krémy na riešenie rôznych kožných problémov a taktiež aj špeciálne derma valčeky, ktoré svojím mechanizmom účinku odstraňujú vrásky, strie, jazvy a dopravia účinné látky z vybraných sér až do dermis.

kozmetika4

Korejská značka spoločnosti Caregen má hlavné sídlo v Soule a bola založená lekárom, ktorý študoval bioinžinierstvo a zaoberal sa výskumom rastových faktorov v USA. Dermaheal sa špecializuje na výskum a výrobu biomimetických peptidov, rastových faktorov a kmeňových buniek. Tieto účinné látky má patentované u asociácie CTFA v USA. Všetky účinné látky obsiahnuté vo výrobkoch Dermaheal navyše využívajú technológiu nanokapsúl. Jednotlivé účinné zložky sú uzavreté v malých kapsuliach (nanokapsuliach), aby bol zaručený prienik až do kožných buniek.

kozmetika5

Program starostlivosti o vlasy a riasy vyrábaný spoločnosťou Caregen. Spoločnosť Caregen využila svoje skúsenosti z doterajšieho výskumu biomimetických peptidov a vytvorila skutočne účinný rad produktov, ktoré zamedzujú vypadávaniu vlasov a obnovujú rast vlasov z poškodených vlasových vačkov. Aj tento rad využíva nanotechnológiu, aby sa účinné látky dostali až do vlasovej bunky. Navyše sa jedná o úplne bezpečné produkty bez nežiaducich vedľajších účinkov. Ako posledná novinka bol uvedený Renokin LashLash – sérum na predĺženie a zahustenie rias.

kozmetika6

Princess reprezentuje výplňové materiály a prípravky na mezoterapiu na báze kyseliny hyalurónovej. Táto značka je vyrábaná v Rakúsku spoločnosťou Croma, ktorá má bohaté skúsenosti so spracovaním kyseliny hyalurónovej. Samotný názov „Princess“ vznikol na základe mena zakladateľa spoločnosti Croma – pána Printza. Výplňové materiály Princess sú určené na vyplnenie všetkých typov vrások, na korekciu, zväčšenie objemu pier a iných špecifických oblastí. Sú známe svojou vysokou účinnosťou a bezpečnosťou. Tieto výplňové materiály smú používať len preškolení lekári.

kozmetika7

Produkty Monodermá pochádzajú z Talianska. Zloženie týchto výrobkov je založené na prírodnej báze a využíva len čisté prírodné materiály v účinných koncentráciách. Vitamínová terapia Monodermá rieši rôzne kožné problémy, pigmentáciu a vrásky. Vzhľadom k prírodnému zloženiu je vhodná pre akýkoľvek typ pleti, vrátane veľmi citlivej. Vitamínové terapie Monodermá sú špeciálne balené v ampulkách, aby bola zachovaná účinnosť týchto ingrediencií pred vplyvmi okolitého prostredia. Výrobky Monodermá proti poteniu sú známe svojou efektivitou bez vedľajších účinkov.

Cenník kozmetika

Cenník Medik8