PERMANENTNÝ MAKE UP alebo MIKROPIGMENTÁCIA

Mikropigmentácia poskytuje vyťaženým ženám a športovkyniam, krásne upravenú tvár počas celého dňa i noci, je odolná voči vode a potu. Taktiež ponúka riešenie pre ženy, ktorým každodenná aplikácia klasického make-upu z rôznych dôvodov nevyhovuje.

Mikropigmentácia je veľmi decentný, prirodzený a jemný permanentný make-up, netreba ho v nijakom prípade považovať za trvalé tetovanie, je to metóda dočasného líčenia.

Ponúka možnosť jemne podčiarknúť Vašu prirodzenú krásu a taktiež korigovať rôzne drobné kozmetické nedostatky.

Pri mikropigmentácii sa do hornej vrstvy pokožky do hĺbky 0,2 – 0,5 mm vpravujú pigmenty prostredníctvom špeciálnej ihly.

Zákrok sa vykonáva v lokálnom znecitlivení anestetikom, ktoré sa priebežne počas zákroku aplikuje na povrch pokožky, takže je takmer bezbolestný.

Tento jemný permanentný make-up vydrží dva až tri roky. Pigmenty sa časom postupne z kože vyplavujú. Záleží na individuálnom type pokožky a schopnosti jej látkovej výmeny a následnej starostlivosti. V období, keď sa začne pigment vytrácať, stačí ho len opätovne obtiahnuť a obnoviť vyblednuté časti pigmentu, čo trvá podstatne kratšie ako pôvodné pigmentovanie.

Normálny čas hojenia po aplikovaní mikropigmentácie je cca 7 dní. Na upravovaných partiách sa po aplikácii vytvoria malé chrastičky, ktoré musia samovoľne odpadnúť a pod nimi sa vytvorí nová koža. Pri mikropigmentácii sa v praxi spravidla ráta s jednou korekciou dopigmentovania farby, ktorá je zahrnutá v základnej cene zákroku.

Naši odborníci mikropigmentáciu vykonávajú špeciálnym medicínskym pigmentovacím prístrojom v tvare pera. Na konci pera je jednorázový cartrige, v ktorom je jedna, alebo viacero ihiel naraz.

Pri každom našom zákazníkovi, kladieme dôraz na dodržanie najvyšších hygienických noriem, používame jednorazové sterilné ihly a jednorazový hygienický materiál a pomôcky, takže zákrok je úplne bezpečný.

Taktiež kladieme dôraz na vysokú starostlivosť aj po aplikácií permanentného make upu vo forme preventívnych kontrôl a potrebnej diagnostiky.

Permanentný make up aplikujeme na :

OBOČIE – čiarkovanou alebo klasickou metodou

makeup1

OČNE LINKY a PERY

makeup2

 

Cena aplikácie jednej lokality u nás : 49 Eur / v cene je jedna korekcia /

Cena korekcie : 29 Eur

Cena obnovy PMU : 49 Eur