Dlhodobé 3D predlžovanie a zahusťovanie mihalníc

Naši odborníci Vám poskytnú dlhé, sexy a pritom prirodzené mihalnice , ktoré nosia celebrity po celom svete.

mihalnice1

3 D metóda predlžovania mihalníc

Prirodzený vzhľad:

Technika ktorú vykonávame pri predlžovaní a zahusťovaní Vám poskytne dlhé, husté, prirodzené mihalnice a sexy vzhľad.
Na predĺženie mihalníc používame jednoduché vlákna vyrobené z polyesteru , ktoré sa aplikujú jedna po druhej na Vaše prírodné mihalnice. Všetky naše mihalnice majú tvar ako prírodná mihalnica. Sú hrubšie pri korienku a ku koncu sa zužujú. Na očiach ich necítite, sú vode odolné a ultraľahké.

Aplikácia:

Aplikovaných mihalníc môže byť od 30 až 100 kusov na jedno oko v závislosti od množstva prírodných mihalníc. Aplikujú sa 1 až 2 milimetre od pokožky. Vzhľadom k tomu, že sa nedotýkajú pokožky, vôbec ich nepocítite a nerozoznáte rozdiel medzi predĺženými a prírodnými mihalnicami. Aplikácia trvá približne hodinu .Klient leží a má zatvorené oči Pred samotnou aplikáciou je samozrejmá konzultácia s klientom, posúdenie zdravotného stavu, výber dizajnu, poučenie o starostlivosti po aplikácii a pod.

Klienti môžu plávať, sprchovať sa a saunovať . Naše mihalnice sú odolné voči vode, potu a slzám.

Naše mihalnice poskytujú 24 hodín dokonalé mihalnice

bez problémov .

Životný cyklus mihalníc:

Každá prírodná mihalnica má životnosť 60 až 90 dní. Prírodné mihalnice postupne vypadávajú a nahrádzajú ich nové mihalnice. Predĺžená mihalnica vypadne spolu s prírodnou mihalnicou, preto je potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie umelých mihalníc. Nepoškodzujú prírodné mihalnice a sú bezpečné, preto ich možte nosiť dlhodobo. Nie sú nutné žiadne pauzy a znova podstúpiť novú aplikáciu predlžovania mihalníc. Prírodné mihalnice sa prirodzene obnovujú a predĺžená mihalnica vypadne spolu s prírodnou.

TRSY

 • Predĺženie mihalníc metódou trsy zvýrazňuje prirodzenú krivku oka.

 • Nalepením trsov dosiahneme zväčšenie, otvorenie a rozžiarenie oka.
 • Odporúča sa na všetky dĺžky mihalníc. Viditeľný efekt po aplikácií trsov je u padajúceho viečka, ktoré sa po aplikácií opticky zdvihne. 
 • Nepoškodzujú prírodné mihalnice a sú bezpečné. Konečný efekt je úžasný určite si ho zamilujete.
 • Aplikovaných trsov môže byť od 10 až 100 kusov na jedno oko v závislosti od množstva prírodných mihalníc. Aplikujú sa 1 až 2 milimetre od pokožky.
 • Vzhľadom k tomu, že sa nedotýkajú pokožky, vôbec ich nepocítite a nerozoznáte rozdiel medzi predĺženými a prírodnými mihalnicami. Aplikácia trvá pol hodinky až hodinku v závislosti od počtu trsov.
 • Klient leží a má zatvorené oči. Pred samotnou aplikáciou poskytujeme bezplatnú konzultáciu so zákazníkov.
 • Trsy sú prirodzene, krásne a rovnomerne vytočené. Sú vode odolné – čo je obrovská výhoda napr. na dovolenke, pri rôznych spoločenských akciách a pod.
 • Sú ľahulinké, nezaťažujú oči ani mihalnice. Ďalšou ich výhodou je jednoduchá aplikácia. Sú natoľko kvalitné, hypoalergénne a šetrné k očiam, že môžu byť nalepené nepretržite 4-10 týždňov.
 • Trsy sa môžu aplikovať aj ako doplnenie na miestach, kde riasy sú redšie alebo chýbajú alebo len na optické zväčšenie očí do vonkajších kútikov

 

Starostlivosť o doplnené mihalnice

 • Starostlivosť o doplnené 3D mihalnice je sprevádzaná niekoľkými dôležitými pravidlami. V prvom rade sa neodporúča zbytočne si šúchať oči a viečka, pokiaľ je možné nespať na bruchu s tvárou položenou na vankúši. Klásť dôraz na opatrné odlíčenie očí čistiacou pleťovou vodou. Prípravky na odlíčenie očí a pleťové krémy jemne nanášať v okolí aplikovaných mihalníc.

 • Pred návštevou kozmetického salóna a Pri samotnom predĺžení mihalníc nezabudnite podotknúť, že používate kontaktné šošovky.

 • Ak ste podstúpili aplikáciu predĺženia mihalníc nezabúdajte na domácu starostlivosť Vašich mihalníc. Správnym dodržiavaním zásad a dôkladným ošetrením sa životnosť Vašich mihalníc predĺži. Riasy podobne ako vlasy a nechty dorastajú a opadávajú. Životnosť jednej riasy je 2-3 mesiace, preto predlžené mihalnice pravidelne dopĺňajte.

 • Prvých 24 hodín po predĺžení sa neodporúča klientkam navštevovať sauny a wellnesscentrá. Prílišná vlhkosť by mohla spôsobiť nedostatočné priľnutie lepidla. Je potrebné vyhýbať sa akýmkoľvek prípravkom obsahujúcim olej. Neodporúča sa mihalníc zbytočne dotýkať a líčiť aby nedošlo k ich mechanickému poškodeniu.

 • Starostlivosť po 24. hodinách by mala vyzerať nasledovne: mihalnice sa neodporúča prikrášľovať špirálou, ak chcete svoje mihalnice ešte viac zvýrazniť používajte vodeodolné špirály. Mihalnice pravidelne omývajte vlažnou vodou aby ste z nich odstránili nečistoty a maz, ktorý by mohol narušiť lepidlo. V žiadnom prípade mihalnice nefarbite a nepodstupujte kúru trvalej.

 • Po prvej aplikácií Vás o pravidlách starostlivosti predĺžených mihalníc budeme informovať priamo u nás. Našim klientkam po aplikácii venujeme kefku na prečesávanie

 • O predĺžené mihalnice nie je potreba sa nejako zvlášť starať. Spomínané úkony Vám zaberú iba niekoľko sekúnd do dňa.

 • Ak ste sa rozhodli umelé mihalnice odstrániť nikdy sa o to nesnažte sama pretože môžete trvalo poškodiť svoje prírodné mihalnice!!!

Navštívte nás a my Vám mihalnice odstránime šetrne pomocou Removera.

 mihalnice2

Tešíme sa na Vašu návštevu.