Pre dokonalý vzhľad a krásu vlasov našich klientov využívame predlžovanie vlasov niekoľkými metódami podľa individuálnych požiadaviek …

Predlžovanie vlasov využívame aj z dôvodu, že ním získame objem a hustotu vlasov.

Nečudo, veď ktorá žena by netúžila mať krásny a zdravý vzhľad svojich vlasov!

Ktorá žena by nezatúžila mať aspoň raz krásne, dlhé a husté vlasy! Predlžovaním vlasov to umožníme každej z Vás.

Stačí si len vybrať niektorú z metód, ktoré naša prevádzka ponúka. Vďaka našim profesionálom s dlhoročnými skúsenosťami môže byť Vaša túžba je splnená.

Poradíme Vám aj to , ktorá metóda na predlžovanie vlasov je pre vás tá najvhodnejšia a ktorá vám osobne vyhovuje podľa Vašich predstáv…

Pestované, zdravé a husté vlasy sú dôkazom pohody. Takéto vlasy robia človeka pôvabným a výrazne podčiarkujú jeho osobnosť. A takéto vlasy dosiahnete aj vtedy, ak si vyberiete niektorú z metód na predlžovanie vlasov. 

Predlžovanie vlasov

Aké sú metódy na predlžovanie vlasov?

Aké sú výhody a nevýhody metód na predlžovanie vlasov?

Čo je predlžovanie vlasov?

Pôvod vlasových pramienkov na predlžovanie vlasov

Viete si vybrať tú správnu metódu na predlžovanie vlasov?

Po dlhoročných skúsenostiach a niekoľkoročnej spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi sme sa rozhodli pracovať len s tovarom na najvyššej úrovni a to s :

 

Prirodzenými európskymi 

Panenské vlasy ktorých kvalitu ocení aj ten najnáročnejší klient !!!

Vyznačujú sa tým, že majú prirodzené  európske farby, od tmavo hnedej až svetlo blond. Štruktúra týchto vlasov je exkluzívna a jemne hodvábna. Tieto vlasy majú veľmi dlhú životnosť. Produkty z tohto typu vlasov majú veľmi krásny unikátny prirodzený vzhľad .

 

Ruskými vlasmi

Tieto vlasy sú podľa dlhoročných skúseností optimálnou variantou pre väčšinu stredoeurópskej a  západoeurópskej populácie.
Pomer kvality a ceny je pri tomto druhu jednoznačne najpriaznivejší.
Vyznačujú sa jemnou a vzdušnou štruktúrou, byvaju zväčša jemne vlnité alebo rovné.
Pre ich lepší ,  jemnejší vzhľad a kvalitu sa používajú impregnované . Ich životnosť a taktiež cena je oproti európskym vlasom oveľa nižšia avšak výsledný efekt vynikajúci .

Metódy predlžovania vlasov u nás :

Keratín
Je to nadpojenie vlasového prameňa na prameň vašich vlasov roztavením keratínového spoja tepelnými kliešťami pri teplote 120 – 180°C.

Eurolok
Je to nadpojenie vlasového prameňa na prameň vašich vlasov pomocou euroloku, ktorý je z ľahkého kovu, 6mm dlhý a na jednom konci ,,lievikovo,, rozšírený. Práve toto rozšírené ukončenie zabraňuje zrezaniu vašich vlasov.

Mikroring – mikrokrúžky
Je to nadpojenie vlasového prameňa na prameň vašich vlasov pomocou mikroringu, ktorý je z ľahkého kovu, obaleného silikónom 2mm dlhý .

BOND PLUS original

Je maximálne premyslená, prepracovaná, licencovaná a patentom chránená metóda na predlžovanie a zahusťovanie vlasov. Funguje na princípe zmrštenia malej mäkkej trubičky.