Team skúsených odborníkov Vám v našom centre dopraje širokú ponuku štandartných a nadštandardných služieb v oblasti skrášľovania , uzdravovania ale aj relaxu.

Ponúkame Vám:

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP  a NADŠTANDARDNÁ STAROSTLIVOSŤ

Náš team profesionálov a lekárov sa postará o  starostlivosť o Vás aj po tom , čo opustíte priestory našej prevádzky …

DISKRÉTNOSŤ

Malé relax centrum VO FORME FÍNSKEJ A INFRA SAUNY A RÔZNYCH TYPOV MASÁŽI Vám ponúka oddych – relax v súkromí s najväčšou diskrétnosťou a s exkluzívnym občerstvením iba pre Vás ….

MODERNE VYBAVENIE

Team našich odborníkov pracuje s moderným vybavením či už v oblasti kaderníctva , kozmetiky ale i relaxu a skrášľovania.

KOZMETICKÉ ošetrenia realizujeme pomocou moderných prístrojov a zariadení . Pomocou týchto prístrojov je ošetrenie účinnejšie a príjemné “vytláčanie už nebolí “ .

VLASOVÉMU stylingu u nás pomáhajú rôzne metódy predlžovania vlasov s tovarom , ktorý nájdete priamo u nás na prevádzke. Naši odborníci Vám pomôžu pri výbere VLASOV NA PREDLŽOVANIE , ktoré máte možnosť si zakúpiť aj bez využitia našich služieb ….

Prevádzka disponuje najnovším KOLAGÉNOVO – OPAĽOVACÍM ZARIADENÍM v jednom . Toto vertikálne solárium zaručuje najmodernejší  design a vysokú opaľovaciu silu . “opaľujete a mladnete “ za veľmi prijateľnú cenu . Súčasťou zariadenia je aj vibračná plošina, ktorá Vám ponúka počas opaľovania aj spevnenie tela.

VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU

Okrem našich komplexných služieb si prídu na svoje aj tí, ktorí uprednostňujú domácu starostlivosť vo forme produktov na ošetrenie pleti, vlasov , tela a takisto aj produktov na opaľovanie v soláriu alebo na slnku.

PARKOVANIE

Našich klientov čaká pri našej prevádzke bezproblémové parkovanie ú veľké parkovisko / počas dňa aj večera.